Grb općine Župa dubrovačka

Ovogodišnji stipendisti Općine Župa dubrovačka pozivaju se na svečano  potpisivanje ugovora o stipendiranju koje će se održati u srijedu, 27. prosinca u velikoj vijećnici Općine na trećem katu, s početkom u 10.00 sati.

 

Tek nakon potpisivanja ugovora, stipendistima će se moći izvršiti isplata. U prvoj isplati bit će obuhvaćena 4 mjeseca, od rujna do prosinca.

 

Stipendija za učenike iznosi 400,00 kuna, za studente koji se školuju u Dubrovniku 600,00 kuna, a za one koji studiraju izvan Dubrovnika stipendija iznosi 1.000,00 kuna mjesečno.

 

Općina  Župa dubrovačka će za stipendiranje učenika i studenata iz svojih sredstava izdvojiti više od 600.000,00 kuna., a stipendiranju se već se tradicionalno priključila i OTP banka s iznosom od 70.000 kuna.

 

Zaklada Antuna Miloslavića također će izdvojiti 130.000,00 kuna za ovogodišnje stipendije, a ovim putem pozivaju se i stipendisti Zaklade na zajedničko svečano potpisivanje ugovora u srijedu 27.prosinca u 10.00 sati u velikoj vijećnici Općine.