Načelnik Općine Župa dubrovačka gosp. Silvio Nardelli i pročelnik jedinstvenog odjela Jure Marić u prostorijama Općine primili  su danas prvake Dubrovačko neretvanske županije u uzrastu od 8 godina pod vodstvom trenera Mladene Nikolića, prvake DNŽ u uzrastu do 10 godina zajedno sa trenerima Matijom Štrkaljem i Velimirom Kajbom , kao i kapetane ekipa U-13 i U-15 u pratnji trenera Mladena Nikolića i Maria Bartulovića.

Općinski načelnik čestitao je mladim igračima, njihovim trenerim na ostvarenim prestižnim  rezultatima na završnim turnirima za prvaka koji su se održali u Čibači i Metkoviću, ostvarenom plasmanu U13 i U15 u 1.Dalmatinsku ligu, posebno pohvališi najbolje strijelce Ivicu Barovića i Antu Miletića.

Nardelli se zahvalio i  sportskom direktoru i predsjedniku kluba na doprinosu i promidžbi sportske kulture u Župi dubrovačkoj .