Općinski načelnik u vijećnici Općine Župa dubrovačka ugostio je jučer  Nikšu Miloslavića Ćuću , a povodom njegovog uspjeha  na Prvenstvu Hrvatske u gađanju na leteće mete u disciplinama trap i skeet  koje se održalo 10. i 11. rujna u Osijeku.
Nikša se kao Strijelac Streljačkog kluba Dubrovnik iz Osijeka vratio u Župu sa najsjajnijim odličjem. Postao je DRŽAVNI PRVAK u gađanju na leteće mete u disciplini skeet.

Natjecanju su prethodile pripreme koje je Nikša, po povratku s broda, odradio na strjeljani za vježbanje na Žarkovici. Vrativši se iz Osijeka sa zlatom, sa izrazitom skromnošću, iznenadio se koliko je njegov uspjeh imao odjeka u Župi i u Gradu .

Nardelli je Miloslaviću čestitao na ostvarenim prestižnim rezultatima, zahvalio se što je predstavljao Župu dubrovačku u sportskom duhu pobjede, prigodno ga nagradio i poželio mu daljnji uspjeh u privatnom životu i strjeljačkom djelovanju.