U utorak 5. rujna 2023. godine u 17:00 sati u zgradi sveučilišnog kampusa Sveučilišta u Dubrovniku, održat će se Javno izlaganje Studije utjecaja na okoliš za prometnicu Dubrovnik- zračna luka (Čilipi  ).

Na traženje općinskog načelnika  Općine Župa dubrovačka organizirana je i dodatna prezentacija cijele trase brze ceste sa posebnim naglaskom na područje Župe dubrovačke . Prezentacija će se održati u srijedu 6. rujna u kongresnoj dvorani Hotela Sheraton s početkom u 17:00 sati .

Za sve zainteresirane posjetitelje bit će osiguran besplatan parking ispred hotela Sheraton.

Silvio Nardelli: „Pozivam mještane Župe dubrovačke da nam se pridruže  na prezentaciji i daju svoje primjedbe, prijedloge na studiju utjecaja na okoliš za prometnicu Dubrovnik- Zračna luka (Čilipi), a sve sa željom da pronađemo najbolje i najkvalitetnije rješenje za nas koji tu živimo.“