Općinski načelnik Silvio Nardelli sastao se danas u Hotelu Astarea s Kristianom Šustarom, predsjednikom uprave Hotela Dubrovačka Rivijera.

Obzirom da su Hoteli Dubrovačka rivijera nedavno  dobili novog vlasnika, Adris grupaciju, a gosp. Šustar  na osobni zahtjev karijeru nastavlja u Zagrebu, želio se zahvaliti na višegodišnjoj suradnji s lokalnom zajednicom prilikom koje je došlo do rekonstrukcije hotela Astarea, izgradnje vanjskog bazena, rušenja i izgradnje Hotela Mlini, te izgradnje Hotela Sheraton u ukupnoj vrijednosti preko 70 milijuna eura.

Nardelli je iskazao zadovoljstvo nizom zajedničkih suradnji od izrade urbanističkog plana uređenja, projektne dokumentacije  i odrađenih projekata koju su utjecali na poboljšanje cjelokupne infrastrukture na ovom području.

„Bez obzira na vlasničku strukturu, i dalje ćemo poticati obnovu turističkih kapaciteta na svim razinama te osigurati kvalitetne preduvjete za obnovu i izgradnju.“, rekao je načelnik Općine Župa dubrovačka, Silvio Nardelli.