Grb općine Zupa dubrovačka

Općinsko vijeće Općine Župa dubrovačka, u skladu s odredbama Statuta Općine Župa dubrovačka, donijelo je 16. rujna 2020. godine Odluku o raspisivanju izbora za članove vijeća mjesnog odbora Donji Brgat. Izbori će se održati u nedjelju 18. listopada 2020. godine. Prijedlozi lista za izbor članova vijeća mjesnog odbora Donji Brgat moraju biti dostavljeni nadležnom Općinskom izbornom povjerenstvu, najkasnije u roku od 14 dana od dana raspisivanja izbora, dakle do 30. rujna 2020. godine do 24:00 sati Napomena! U odluci je omaškom propisan rok od 12 dana od dana raspisivanja izbora. Radi provedbe izbora imenovan je stalni sastav Općinskog izbornog povjerenstva Općine Župa dubrovačka. Sjedište povjerenstva je u prostorijama Općine Župa dubrovačka, Srebreno, Vukovarska 48, 20207 Mlini, tel. 487-470, fax. 486-216. Na stranicama web stranicama Općine Župa dubrovačka www.župa-dubrovačka.hr Općinsko izborno povjerenstvo Općine Župa dubrovačka je objavilo Obvezatne upute o redoslijedu izbornih radnji i tijeku rokova.