Općina Župa dubrovačka je u procesu izrade Akcijskog plana održivog energetskog razvitka i prilagodbe na klimatske promjene (SECAP). SECAP se izrađuje unutar obveze Europske inicijative – Sporazum gradonačelnika za energiju i klimu (više informacija – https://www.covenantofmayors.eu/).

Za potrebe izrade SECAP-a je potrebno prikupiti informacije lokalnog stanovništva, te je stoga izrađivač (tvrtka Sensum d.o.o.) pripremio anketu namijenjenu stalno nastanjenim kućanstvima na području Župe dubrovačke. Anketa je u potpunosti anonimna i koristiti će se samo agregirani podaci.

Molimo vas da izdvojite malo vremena i sudjelujete u anketi kako bi dobili što kvalitetnije podatke, a samim time i kvalitetniji plan.

 

Link za pristup anketi:

Anketa o potrošnji energije u stambenim/ poslovnim prostorima Općine Župa dubrovačka (office.com)