Općina Župa dubrovačka i ove je godine pokrenula inicijativu osiguravanja besplatnih posjeta Rezervatu Lokrum za svoje stanovnike.

Načelnik općine, Silvio Nardelli jutros se su Župi dubrovačkoj sastao s ravnateljem rezervata Ivicom Grilecom, te su tom prilikom potpisali ugovor o poslovnoj suradnji.

Rezervat Lokrum omogućiti će besplatne karte za stanovnike Župe, a Općina Župa dubrovačka će u Turističkoj zajednici distribuirati brošure Rezervata i na taj način dodatno doprinositi promociji Lokruma na svom području, na kojem i ove sezone boravi veliki broj turista.

Pokazne karte za Lokrum moći će se preuzeti u Odsjeku za društvene djelatnosti i kulturu Općine Župa dubrovačka od 01. do 10. lipnja u vremenu od 09:00 do 12:00 sati., kao i u prostorima rezervata na Peskariji svakim radnim danom od 08:00 do 13:00 sati.